Aktualności

Podsumowanie ubiegłego tygodnia

20.11.2023

Witajcie!
Ubiegły tydzień to w naszym żłobku tydzień pełen cudów! Zresztą zobaczcie sami!

Nasz tydzień był jak zawsze pełen niezwykłych wrażeń Rozpoczęliśmy go od radosnych obchodów Dnia Niepodległości, gdzie maluchy poznawały swoje narodowe symbole! Jak już wcześniej wspominaliśmy, mieliśmy także przyjemność po raz pierwszy skorzystać z MAGICZNEGO DYWANU! To był prawdziwy odlot! Coś w sam raz dla małych czarodziejów!

Następnie przyszedł czas na wizytę w ŚWIATACH SMAKÓW! W trakcie Dnia Kuchni Węgierskiej poznawaliśmy różne rodzaje papryk i podstawowe przyprawy, w ten sposób uczestnicząc w ZAJĘCIACH SENSORYCZNYCH! Mogliśmy do woli wąchać, dotykać, smakować zupełnie nowych rzeczy! Wyobraźcie sobie tylko, jakie to było dla nas doświadczenie!

W grupie Perełek także istne szaleństwo! Tam odbyły się fascynujące ZAJĘCIA SCIENCE, podczas których dzieciaki odkrywały tajemnicę strzelającego konfetti! Ale to wciąż nie koniec!

Na zajęciach z języka angielskiego poznawaliśmy nazwy różnych zjawisk atmosferycznych, a zabawa z dobrze znaną nam małpką znów rozpaliła naszą ciekawość!Powtarzaliśmy też wcześniej poznane zwroty i wyrażenia, tańczyliśmy i śpiewaliśmy ulubione piosenki.

Na zakończenie tygodnia mieliśmy niesamowitą okazję uczestniczyć w obchodach Dnia Tolerancji! Zapoznając się podczas bajkoterapii z różnymi tematycznymi bajkami mieliśmy okazję porozmawiać o tym, że wszyscy jesteśmy wyjątkowi i możemy się pięknie różnić. Było też miejsce na twórcze działanie- wykonaliśmy wspólne plakaty tematyczne.

Jak widzicie u nas dzieje się naprawdę sporo. Jeśli chcecie dołączyć na nasz pokład, serdecznie zapraszamy!

Skip to content