Aktualności

Czary – Mary z magicznym dywanem

17.11.2023

Witamy w naszej najnowszej galerii zdjęć!

 

A czy wiecie, że w naszym żłobku mamy od niedawna nową pomoc dydaktyczną, którą jest „magiczny dywan”? To zjawiskowe wykorzystanie technologii sprawia, że możemy zanurzyć się w niesamowite przygody i zdobywać wiedzę w fascynujący sposób!

 

Zapraszamy więc do podziwiania naszych małych odkrywców, którzy z zapałem i radością uczestniczyli w różnorodnych zajęciach z wykorzystaniem dywanu.

 

Dzięki niemu mogliśmy na przykład rozwijać zmysł słuchu, więc próbowaliśmy rozpoznać różne dźwięki i odgłosy zwierząt. Wspólnie rozwiązywaliśmy te zagadki słuchowe, co dawało nam dużo frajdy i satysfakcji.

 

A czy wiecie, gdzie wiewiórka schowała swoje orzeszki? Próbujcie zgadnąć! Nasi mali detektywi musieli wykazać się skoncentrowaną uwagą, aby dokładnie wskazać ukryte miejsce. A gdy już je znaleźli, mogliśmy wspólnie świętować ich sukces!

 

Nie zapominajmy także o doskonaleniu motoryki dużej. Rozbicie spadających baloników to świetna zabawa, ale także doskonałe ćwiczenie naszych rączek i ciałek! Po prostu nie mogło być lepiej!

 

Zajęcia muzyczno-ruchowe stały się jednymi z naszych ulubionych. Mogliśmy połączyć naszą pasję do tańca i muzyki. Wirowaliśmy we wspólnych pląsach, co przynosiło nam niesamowitą radość.

 

To były naprawdę niezwykłe chwile, pełne radości, nauki i uśmiechu. Dlatego chcemy się nimi z Wami podzielić, byście mogli poczuć kawałek tego czarodziejskiego ducha, który unosił się wokół naszych maluchów.

 

Zapraszamy do przeglądania naszej galerii zdjęć i czerpania radości z tych niepowtarzalnych chwil!

Skip to content