Aktualności

Ahoj! 6 grudnia – jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie I każde dziecko prezent dostanie :)

Ahoj! Obchodzimy Kuchnie Świata. Dzisiaj mamy Kuchnię Ukraińską! :)

Ahoj! Obchodzimy Dzień Górnika 4 grudnia 2023 r.! :)

Plan zajęć dodatkowych 4 – 8 grudnia 2023 r.

Drodze Rodzice, Plan zajęć dodatkowych naszych Skarbów na bieżący tydzień.

Ahoj! Na Grudzień zaplanowaliśmy takie wydarzenia :)

Ahoj! Andrzejki to czas dobrej zabawy i ciekawych wróżb :)

Ahoj! Kto przytuli w ciemną noc? Kto ma pocieszania moc? Kto sekretów mych nie zdradzi? Kto w potrzebie mi doradzi? Mój przyjaciel Miś maleńki, Co przegania wszystkie lęki. :)

Plan zajęć dodatkowych 27 listopada – 01 grudnia 2023 r.

Drodze Rodzice, Plan zajęć dodatkowych naszych Skarbów na bieżący tydzień.

Ahoj! Leżą sobie na stoliku, Ułożone w mym piórniku, Są niebieskie i zielone, Są różowe i czerwone. Namaluję nimi wróżkę, Pieska,kotka lub papużkę, Morza,lasy,łąki,góry, Mogą być też żółte chmury. Uśmiech nimi domaluję, Mamie rzęsy pomaluję, Setki rzeczy nimi zrobię, I pokażę potem tobie.

Ahoj! Obchodzimy dziś Dzień Praw Dziecka! :)

Plan zajęć dodatkowych 20-24 listopada 2023 r.

Drodze Rodzice, Plan zajęć dodatkowych naszych Skarbów na bieżący tydzień.

Ahoj! Obchodzimy dziś Dzień Tolerancji! :)

Ahoj! Obchodzimy Kuchnie Świata. Dzisiaj mamy Kuchnię Węgierską :)

Plan zajęć dodatkowych 13-17 listopada 2023 r.

Drodze Rodzice, Plan zajęć dodatkowych naszych Skarbów na bieżący tydzień.

Ahoj! 11 listopada obchodzimy Dzień Niepodległości Polski!

Ahoj! Idzie jeż, idzie jeż, Może ciebie pokłuć też! Pyta wróbel: „Panie jeżu, Co to pan ma na kołnierzu?” „Mam ja igły, ostre igły, Bo mnie wróble nie ostrzygły!” Idzie jeż, idzie jeż, Może ciebie pokłuć też!

Ahoj! Szukasz najlepszego żłobka dla swojej pociechy? Więc przyjdź do nas. Mamy jeszcze wolne miejsca w żłobku z dofinansowaniem Gminy Wrocław. Zapewnimy dziecku opiekę i rozwój, otoczymy go miłością i troską. Zapraszamy do zapoznania się z nami na dniu otwartym 9 listopada w czwartek od godz. 17:00 do 18:00. Do zobaczenia!

Ahoj! Za każdym razem, gdy bajkę czytamy, to w świat inny od razu wpadamy. Obchodzimy dzisiaj Dzień Postaci z Bajek!

Plan zajęć dodatkowych 6-9 listopada 2023 r.

Drodze Rodzice, Plan zajęć dodatkowych naszych Skarbów na bieżący tydzień.

Ahoj! Na Listopad zaplanowaliśmy takie wydarzenia :)

Ahoj! 31 października obchodzimy Dzień Dyni!

Plan zajęć dodatkowych 30-31 października 2023 r.

Drodze Rodzice, Plan zajęć dodatkowych naszych Skarbów na bieżący tydzień.

Ahoj! Szanowni Rodzice! Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty/adaptacja z rodzicami w naszym żłobku! Będą mogli Państwo porozmawiać z pełnymi pasji ciociami, zapytać o ważne dla was rzeczy, obejrzeć placówkę i poznać nasz piracki klimat. Zapraszamy!

Ahoj! Pirackie Skarby zapraszają na Instagram! Nasz Żłobek posiada swoje instagramowe konto, na które serdecznie Was zapraszamy. Wystarcz zeskanować kod QR, a on przekieruje Was na nasz profil. Możecie również wyszukać nas po nazwie: Pirackieskarby_wroclaw.

Ahoj! Rower dobrym jest kolegą, o twe zdrowie bowiem dba i o humor, bo gdy jeździsz, endorfiny Tobie da :)

Ahoj! O ziemniaku pospolity, rośnij duży i obfity. Wszyscy jedzą przy obiedzie, nikt nie myśli dziś o biedzie. Ilu ludzi, tyle nazw, raz kartofel, pyra raz. Ziemniak na Podlasiu gości, daje tyle nam radości!

Ahoj! 18 października obchodzimy Dzień Poczty Polskiej. Dzień Listonosza! :)

Dzień Nauczyciela!

                Szanowni Państwo Nauczyciele , Opiekunki oraz Pomoce Opiekunek Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy Państwu  serdeczne podziękowania za codzienny trud, zaangażowanie w pracę z dziećmi. Życzymy  satysfakcji z pracy zawodowej, wytrwałości w pełnieniu swojej misji, sukcesów oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.   Z wyrazami szacunku Dyrektor Paulina Zalewska – Ochab oraz Dyrektorzy i […]

Ahoj! 16 października obchodzimy DZIEŃ MYCIA RĄK! :)

Ahoj! W poniedziałek 9 października będziemy obchodzić Dzień Ośmiornicy!

Ahoj! Obchodzimy dzisiaj Światowy Dzień Zwierząt! :)

Ahoj! Na październik zaplanowaliśmy takie wydarzenia:)

Ahoj! Pozdrowienia dla chłopaków! :)

Ahoj! Mniam mniam mniam owoce zjadam, bo za nimi wprost przepadam. Już soczyste jabłuszka lecą wprost do mego brzuszka.

Szanowni Rodzice! Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty w naszym żłobku! Już w najbliższy czwartek – 28 września od 17:00 do 18:00. Zapraszamy!

Ahoj! 26 września świętujemy Dzień Królika! :-)

Fiku miku, miku fiku, leży jabłko na stoliku. Przyszedł królik, zjadł jabłuszko i się drapie w lewe uszko. I tak myśli: co ja robię? Idę marchew chrupnąć sobie! Po niej futro miękkie mam, dla niej się pogłaskać dam, więc pokicam hop, hop, hop, by przekąski złapać trop!

Ahoj! Na naszym pirackim pokładzie odbyło się spotkanie małych Piratów z Panią fizjoterapeutką. Dzieci zapoznały Panią, a ona obserwowała dzieci. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie :-)

Ahoj! Jutro świętujemy pierwszy dzień Jesieni!

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY!

Szanowni Rodzice! Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty w naszym żłobku! Będą mogli Państwo porozmawiać z pełnymi pasji ciociami, zapytać o ważne dla Was rzeczy, obejrzeć placówkę i poznać nasz piracki klimat.

Ahoj! Rodzice, w tym tygodniu świętujemy z naszymi maluszkami Dzień KROPKI! :-)

Dzień otwarty! :-)

Uwaga Mamusie i Tatusiowie Ahoj! Piracki pokład już czeka! Przypominamy, już w najbliższy czwartek 14 września od godziny 17:00 odbędzie się Dzień Otwarty w naszym żłobku. Zapraszamy! 🙂

Ahoj! W naszym żłobku nie ma nudy – obchodzimy różne święta. Na wrzesień zaplanowaliśmy takie wydarzenia:)

Szukasz najlepszego żłobka dla swojej pociechy? Więc przyjdź do nas. Zapewnimy dziecku opiekę i rozwój, otoczymy go miłością i troską. Zapraszamy do zapoznania się z nami na dniu otwartym 14 września w czwartek od godz. 17:00. Do zobaczenia!

Adaptacja z rodzicami/dzień otwarty!

Ahoj! Zapraszamy wszystkich przyszłych Piratów razem z Rodzicami na dzień adaptacyjny/otwarty na naszym pirackim pokładzie, abyśmy wspólnie mogli rozpocząć ten wspaniały rejs 🙂 Rozpoczęcie przygody ze żłobkiem to ogromne przeżycie dla dziecka, ale także dla rodzica. To często pierwsze rozstanie maluszka z opiekunami na dłużej niż kilka minut. Bardzo ważny jest tutaj proces adaptacji, budowany […]

Żywe i zabawne gry w żłobku!

Dzisiaj grupa Bąbelków i Krabików połączyły siły i wspólnie bawiły się chustą animacyjną odbijając piłeczki i balony.

Dzień otwarty już w najbliższy czwartek – 24 sierpnia od 17:30 do 18:30!

Drodzy Rodzice, serdecznie zapraszamy na dzień otwarty w naszym żłobku!

W naszym żłobku jest słonecznie!

Nasi mali piraci nie mają czasu na smutki – wspólnym wysiłkiem stworzyli słońce.

Zapraszamy na dzień otwarty 24 sierpnia!

Ahoj! Z radością zapraszamy wszystkich chętnych, przyszłych Piratów na odwiedziny do naszego statku! Oczywiście każdy dzielny Pirat potrzebuje przy sobie równie dzielnych Rodziców, zapraszamy wszystkich! Jest to świetna okazja do zapoznania się z placówką. Do zobaczenia!

Wakacyjny czas na pirackim pokładzie

Ostatnie tygodnie mijają nam bardzo wakacyjnie. Podczas zajęć plastycznych przygotowywaliśmy kolorowe koszulki  do zabrania na urlop. Korzystaliśmy także z uroków lata i dużo przebywaliśmy na świeżym powietrzu bawiąc się na placu zabaw i grając w piłkę. Braliśmy również udział w zajęciach sensorycznych z Panią fizjoterapeutką. Życzymy pięknego i dobrego letniego czasu!

Rekrutacja 2023/2024!

Uwaga Mamusie i Tatusiowie Ahoj! Piracki pokład już czeka! W Żłobku „Pirackie Skarby” przy ul. Zielińskiego – posiadamy jeszcze wolne miejsca od września z dofinansowaniem z Gminy Wrocław i 400+. Zapraszamy do rekrutowania się przez system miejski.

Drodzy rodzice! Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty w naszym żłobku! Już w najbliższy wtorek – 01 sierpnia od 17:30 do 18:30. Zapraszamy!

Bezpieczeństwo, rozwój i zabawa! @Pirackie Skarby, żłobek dla Twojego Dziecka! Rekrutacja 2023/2024

„Moja córcia zaraz po ukończeniu 1 r. ż. poszła do żłobka. Niesamowicie rozwinęła się dzięki temu! – mówi mama naszej podopiecznej. Dodaje – oczywiście, zdarzają się przeziębienia czy inne choroby, ale widać, że potrzebuje kontaktu z rówieśnikami. Śpiewa, tańczy, rysuje, pokazuje lub mówi, co nowego poznała. Cieszę się, że trafiłyśmy na pokład Pirackich Skarbów. Moje […]

Zapraszamy na dzień otwarty naszego żłobka! Już w najbliższy poniedziałek – 24 lipca Od 17:30 do 18:30 Zapraszamy!

Wolne miejsca w żłobku z dofinansowaniem Gminy Wrocław od września 2023

Absolwenci 2023

Z radością zapraszamy wszystkich chętnych, przyszłych Piratów do zapisów do nowotworzonych grup!

Zapraszamy na dzień otwarty 27 maja! ?

Ahoj! Z radością zapraszamy wszystkich chętnych, przyszłych Piratów na odwiedziny do naszego statku! Oczywiście każdy dzielny Pirat potrzebuje przy sobie równie dzielnych Rodziców, zapraszamy wszystkich! Jest to świetna okazja do zapoznania się z placówką. Zaprezentujemy przykładowe zajęcia i odpowiemy Państwu na każde nurtujące pytanie! Do zobaczenia!

Zapraszamy do naszego Centrum Terapii Małego Dziecka. ? ???

Pierwszy rejs za nami – Dzień Otwarty 2022

Ahoj rodzice! Dziękujemy za cudowne spotkanie z Państwem i Waszymi pociechami na Dniu Otwartym. Mamy nadzieję, że spędzili Państwo z nami dobre popołudnie. Do zobaczenia już niedługo na naszym pokładzie!

Dzień otwarty na pirackim pokładzie!

Вільні місця в Яслях з дофінансуванням 2022/2023

Вільні місця в Яслях з дофінансуванням 2022/2023 Піратські Скарби Ясла непублічні місця з дофінансуванням муніципалітету привабливе розташування ціна від 369 злотих Pirackie Skarby Oddział ul. Przemkowska – żłobek dla Twojego dziecka Pirackie Skarby Oddział ul. Zielińskiego – żłobek dla Twojego dziecka Номер телефону – 71 799 99 72

Ostatnie wolne miejsca z dofinansowaniem !!!

Uwaga Mamusie i Tatusiowie Ahoj! Piracki pokład już czeka! W Żłobku „Pirackie Skarby” przy ul. Zielińskiego – posiadamy jeszcze wolne miejsca z dofinansowaniem z Gminy Wrocław. Zapraszamy do rekrutowania się przez system miejski. Wykwalifikowane ciocie, rozwijające zajęcia, przestronne sale, fantastyczna atmosfera – to właśnie Żłobek „Pirackie Skarby”. Zapraszamy na podróż po żłobku poprzez wirtualny spacer: […]

WAKACYJNY POBYT W ŻŁOBKU

W LIPCU I SIERPNIU ZAPRASZAMY NA WYJĄTKOWY, WAKACYJNY REJS. ZACHĘCAMY DO KONTAKTU: 71 799 99 72  

Uwaga – 30.04.2021 r. żłobek nieczynny.

Drodzy rodzice! Przypominamy, że w dniu jutrzejszym nasz żłobek będzie nieczynny. Widzimy się po majówce, ahoj przygodo!

Nowa forma zgłaszania nieobecności od 01.05.2021 r.

Drodzy Rodzice, zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie współpracy z aplikacją mobilną LiveKid! LiveKid jest aplikacją darmową. Dzięki niej będą Państwo mieli dostęp do takich funkcji jak: zdjęcia, rozliczenia ze żłobkiem, wysyłanie wiadomości do opiekunów. Aplikacja umożliwia zaplanowanie nieobecności dziecka, a także jeszcze szybszy kontakt z nami w razie potrzeby! Pragniemy poinformować, że od 1.05. zgłaszanie nieobecności dziecka […]

Życzenia Wielkanocne

ZMIANY W SYSTEMIE REKRUTACJI – OD 25.03.2021

Szanowni Państwo! Informujemy, że CZASOWO, to jest od 25.03.2021 zostaje zmieniony SPOSÓB REKRUTACJI na: # WOLNE MIEJSCA (np. rezygnacja innego rodzica z opieki w danym żłobku) przeznaczone do rekrutacji na dzień 01.09.2021 r. w następujący sposób: – rekrutacja prowadzona jest w trybie ciągłym, umowy na miejsca dofinansowane zawierane są do 31.08.2021 r. – dziecko nadal […]

Bezpieczeństwo, rozwój i zabawa! @Pirackie Skarby, żłobek dla Twojego Dziecka! Rekrutacja 2021/2022

„Moja córcia zaraz po ukończeniu 1 r. ż. poszła do żłobka. Niesamowicie rozwinęła się dzięki temu! – mówi mama naszej podopiecznej. Dodaje – oczywiście, zdarzają się przeziębienia czy inne choroby, ale widać, że potrzebuje kontaktu z rówieśnikami. Śpiewa, tańczy, rysuje, pokazuje lub mówi, co nowego poznała. Cieszę się, że trafiłyśmy na pokład Pirackich Skarbów. Moje […]

Rekrutacja 2021/2022 – ŚCIĄGA

Szczegółowy harmonogram rekrutacji na rok żłobkowy 2021/2022  (Zarządzenie nr 4741 Prezydenta Wrocławia z dnia 04.03.2021) – KLIKNIJ TUTAJ   Zasady i kryteria rekrutacji na rok żłobkowy 2021/2022 ( Zarządzenie nr 4733 Prezydenta Wrocławia z dnia 02.03.2021 ) – KLIKNIJ  TUTAJ ISTOTNE INFORMACJE: W systemowej kwalifikacji na rok  żłobkowy 2021/2022 uczestniczą dzieci urodzone od dnia 01.01.2019 […]

Życzenia Świąteczne

?? Rodzicu ??, zobacz nasz Piracki Żłobek! ???⚓️

Dzisiaj nasz Piracki Żłobek obrał kurs na nowoczesność!!! Jeśli zastanawiają się Państwo, jak wygląda nasz Żłobek od wewnątrz, spieszymy z informacją, że specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy WIRTUALNY SPACER PO ŻŁOBKU PIRACKIE SKARBY! Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii już dzisiaj mogą się Państwo przenieść w bajkowy, piracki świat. Zobaczcie to, co na co dzień dostępne jest oczom […]

???Piracki pokład przyjmuje ?? Rekrutów ?‍?‍?‍??? !

Ahoj ! Rodzicu, zapisz swoje dziecko do nowoczesnego Żłobka Pirackie Skarby przy ul. Zielińskiego 39A! Mamy jeszcze wolne miejsca dofinansowane z Gminy Wrocław i programu Maluch+. Z wydrukowaną ulotką promocja na opłatę wpisową!!! Tel. +48 795 390 976 lub info@pirackieskarby.pl. Zapraszamy! #rekrutacjażłobek #rekrutacjażłobekpirackieskarby #rekrutacjażłobekwrocław #żłobekpirackieskarby #promocjawpisowe #wolnemiejscawżłobkach #rekrutacjażłobki

Bonus za polecenie – niezwykła oferta dla rodziców!

Dla rodziców wszystkich dzieci przyjętych do naszego żłobka mamy ofertę specjalną! Za skuteczne polecenie naszego żłobka kolejnym Piratom oferujemy rabat polegający na obniżeniu opłaty wpisowej aż o 50%! Skuteczne polecenie oznacza podpisanie umowy przez rodziców nie będących klientami naszego żłobka na okres minimum 3 miesięcy Szczegóły i więcej informacji: 71 799 99 74 Zapraszamy!  

Rekrutacja na miejsca dofinansowane przez Gminę Wrocław

Rodzicu, zapisz swoje dziecko do nowoczesnego Żłobka Pirackie Skarby przy ul. Zielińskiego 39A! Miejsca objęte dofinansowaniem Gminy Wrocław i programem Maluch+. Tel. +48 795 390 976. Zapraszamy! https://rekrutacja-zlobki.um.wroc.pl/wroclaw/zlobek/start

17-09-2020 rusza elektroniczna rekrutacja na dofinansowane przez Gminę Wrocław miejsca w naszym żłobku przy ul. Zielińskiego 39a!

Zapraszamy! Już 17-09-2020 w godzinach popołudniowych zachęcamy rodziców wypełnienia wniosku: https://rekrutacja-zlobki.um.wroc.pl/wroclaw/zlobek Liczba dostępnych miejsc: 88 miejsc dla dzieci w wieku od 12 do 36 miesięcy. Doskonała lokalizacja w centrum miasta Wrocławia: Zielińskiego 39A Żłobek dysponuje przestronnymi salami wielofunkcyjnymi dla 4 grup dziecięcych, podzielonymi ze względu na wiek i indywidualne predyspozycje. Cennik i szczegółowe informacje na […]

Obniżka czesnego poprzez dotację „MALUCH+” 2020

Drodzy Rodzice, Przypominamy, iż nasz żłobek korzysta z dofinansowania z Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+” 2020 do dnia 31.12.2020 r., co pozwala nam zmniejszać opłatę z tytułu czesnego o kwotę 135,00 zł miesięcznie! Będziemy brać również udział w konkursie na 2021r., aby móc zapewnić kontynuację tej dotacji.

Dostaliśmy dofinansowanie!

Szanowni rodzice!   Z radością informujemy, że zostało nam przyznane dofinansowanie z urzędu miasta, w postaci 680 złotych na dziecko.   Zachęcamy do tego by śledzić stronę urzędu miasta, przez którą będzie odbywać się rekrutacja na miejsca obowiązujące od października!   Pozdrawiamy serdecznie   Pirackie Skarby

Promocja wrześniowa!

Drodzy rodzice! Przychodzimy do was z promocją – “pobyt wrześniowy”. ? Zastanawiacie się pewnie co to oznacza, więc już tłumaczymy warunki tej świetnej promocji. Drogi rodzicu, jeśli nie jesteś jeszcze do końca przekonany o tym – komu powierzyć opiekę nad swoim maleństwem, od teraz jest możliwość podpisania umowy tylko na jeden konkretny miesiąc – wrzesień. […]

Ruszył nabór na miejsca komercyjne od 01.09.2020 r.

Od 01.09.2020 r. wolne miejsca w prywatnym żłobku. DRODZY RODZICE!   Zastanawiacie się, gdzie Wasz Maluch będzie czuł się najlepiej?   Serdecznie zachęcamy do zapisywania Pociech do naszego żłobka! Z uwagi na koniec unijnego projektu w którym uczestniczyliśmy, od 1 września żłobek staje się prywatną placówką. Pirackie Skarby to przytulne miejsce dla Twojego Maluszka prowadzone w duchu […]

Wyniki rekrutacji XV

Komisja Rekrutacyjna nr XV z dnia 17.07.2020 r. ogłasza wyniki rekrutacji nr XV WYNIKI REKRUTACJI XV

Wolne miejsca

W związku z przedłużeniem projektu RPDS.08.04.01-02-0048/17 pn. „Moi rodzice wracają do pracy- program wsparcia aktywności zawodowej rodziców opiekujących się dziećmi do lat 3” do 31.08.2020r., Żłobek „Pirackie Skarby” informuje, że na dzień 01.07.2020 posiada 10 wolnych miejsc dla osób powracających na rynek pracy po urlopach macierzyńskich, rodzicielskich lub wychowawczych i 4 miejsca dla osób pozostających […]

Wyniki rekrutacji XIV

Komisja Rekrutacyjna nr XIV z dnia 11.05.2020 r. ogłasza wyniki rekrutacji nr XIV

Ważne !!!

Szanowni Państwo, W nawiązaniu do kontaktu telefonicznego w sprawie ewentualnego otwarcia Żłobka, informujemy, ze nie nastąpi ono 6 maja br. W chwili obecnej pracujemy nad zabezpieczeniami, wdrażamy procedury zalecone przez Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego. O podjętych krokach i planowanej dacie otwarcia będziemy Państwa na bieżąco informować.

Informacja !!!

Informacja !!!

Uwaga !!!

Zapadła wczoraj decyzja o przedłużeniu kwarantanny i zamknięciu żłobków do świąt Wielkanocnych. Czekamy do poniedziałku na oficjalne potwierdzenie z Urzędu Miasta. Prosimy o cierpliwość.

Wyniki rekrutacji XIII

Komisja Rekrutacyjna nr XIII z dnia 05.03.2020 r. ogłasza wyniki rekrutacji nr XIII

Wyniki rekrutacji XII

Komisja Rekrutacyjna nr XII z dnia 02.03.2020 r. ogłasza wyniki rekrutacji nr XII

Wyniki rekrutacji XI

Komisja Rekrutacyjna nr XI z dnia 10.12.2019 r. ogłasza wyniki rekrutacji nr XI

Wyniki rekrutacji X

Komisja Rekrutacyjna nr X z dnia 15.11.2019 r. ogłasza wyniki rekrutacji nr X

Wyniki rekrutacji IX

Komisja Rekrutacyjna nr IX z dnia 28.10.2019 r. ogłasza wyniki rekrutacji nr IX

Wyniki rekrutacji VIII

Komisja Rekrutacyjna nr VIII z dnia 01.10.2019 r. ogłasza wyniki rekrutacji nr VIII

Wyniki rekrutacji VII

Komisja Rekrutacyjna nr VII z dnia 22.08.2019 r. ogłasza wyniki rekrutacji nr VII W związku z wyczerpaniem liczby dostępnych miejsc w Żłobku rekrutacja na chwilę obecną zostaje zawieszona. Przyjmujemy zgłoszenia na listę rezerwową. W momencie zwolnienia się miejsca będziemy Państwa informować.

Wyniki rekrutacji VI

Komisja Rekrutacyjna nr VI z dnia 08.08.2019 r. ogłasza wyniki rekrutacji nr VI

Wyniki rekrutacji V

Komisja Rekrutacyjna nr V z dnia 31.07.2019 r. ogłasza wyniki rekrutacji nr V

Ostatnie wolne miejsca !!!

W ramach projektu nr RPDS.08.04.01-02-0048/17 pt. „Moi rodzice wracają do pracy – program wsparcia aktywności zawodowej dla rodziców opiekujących się dziećmi do lat 3”, pozostały 4 wolne miejsca dla osób bezrobotnych. Zapraszamy do składania dokumentów rekrutacyjnych w biurze projektu.  

Wyniki rekrutacji IV

Komisja Rekrutacyjna nr IV z dnia 12.07.2019 r. ogłasza wyniki rekrutacji nr IV

Wyniki rekrutacji III

Komisja Rekrutacyjna nr III z dnia 01.07.2019 r. ogłasza wyniki rekrutacji nr III

Wyniki rekrutacji II

Komisja Rekrutacyjna nr II z dnia 07.06.2019 r. ogłasza wyniki rekrutacji nr II

Wyniki rekrutacji I

Komisja Rekrutacyjna nr I z dnia 24.05.2019 r. ogłasza wyniki rekrutacji nr I

Rekrutacja rusza już w maju 2019 r. Zapraszamy!

REKRUTACJA – OTWARCIE NABORU – 15.05.2019 Przewidywany termin uruchomienia żłobka – 15.06.2019 – 15.07.2019 * Kryteria dostępu: 1. miejsce zamieszkania (woj. dolnośląskie: miasto Wrocław) 2. posiadanie statusu osoby fizycznej powracającej na rynek pracy po urlopie macierzyńskim, rodzicielskim i sprawującej opiekę nad dzieckiem do lat 3 (57 miejsc) lub osoby pozostającej bez zatrudnienia i sprawującej opiekę […]

Zapisy na rok 2019 rok

88 miejsc żłobkowych w ramach Projektu „Moi rodzice wracają do pracy – program wsparcia aktywności zawodowej rodziców opiekujących się dziećmi do lat 3”! Rekrutacja rozpocznie się w maju 2019 r.