Najlepsza opieka dla Twojej Pociechy!

KIEDY ŚMIEJE SIĘ DZIECKO,
ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT.

Janusz Korczak

Dowiedz się więcej
Informacje o dofinansowaniu
Posiadamy dofinansowanie z Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+” 2020 oraz dofinansowanie przez Gminę Wrocław na rok 2020/2021.

Zapisz swoje
dziecko do żłobka

Żłobek Pirackie Skarby to przytulne miejsce dla Twojego Maluszka. Oferujemy przyjazne, zbliżone do domowych, warunki do rozwoju emocjonalnego i społecznego naszych podopiecznych. Każde dziecko jest dla nas jednakowo ważne i kochane. Dokładamy wszelkich starań, aby dzieci codziennie wychodziły od nas uśmiechnięte, a następnego dnia wracały z ochotą i radością.
Dowiedz, się co trzeba zrobić

Może Cię zainteresować

Aktualności

Uwaga – 30.04.2021 r. żłobek nieczynny.

Drodzy rodzice! Przypominamy, że w dniu jutrzejszym nasz żłobek będzie nieczynny. Widzimy się po majówce, ahoj przygodo!

Nowa forma zgłaszania nieobecności od 01.05.2021 r.

Drodzy Rodzice, zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie współpracy z aplikacją mobilną LiveKid! LiveKid jest aplikacją darmową. Dzięki niej będą Państwo mieli dostęp do takich funkcji jak: zdjęcia, rozliczenia ze żłobkiem, wysyłanie wiadomości do opiekunów. Aplikacja umożliwia zaplanowanie nieobecności dziecka, a także jeszcze szybszy kontakt z nami w razie potrzeby! Pragniemy poinformować, że od 1.05. zgłaszanie nieobecności dziecka […]

Życzenia Wielkanocne