Aktualności

Bezpieczeństwo, rozwój i zabawa! @Pirackie Skarby, żłobek dla Twojego Dziecka! Rekrutacja 2023/2024

20.07.2023
„Moja córcia zaraz po ukończeniu 1 r. ż. poszła do żłobka. Niesamowicie rozwinęła się dzięki temu! – mówi mama naszej podopiecznej. Dodaje – oczywiście, zdarzają się przeziębienia czy inne choroby, ale widać, że potrzebuje kontaktu z rówieśnikami. Śpiewa, tańczy, rysuje, pokazuje lub mówi, co nowego poznała. Cieszę się, że trafiłyśmy na pokład Pirackich Skarbów. Moje dziecko rozwija się i uspołecznia w grupie z innymi dziećmi. Ja zaś realizuję się, oprócz cudownego macierzyństwa na innym polu.”

„Pirackie Skarby przerosły nasze oczekiwania wobec żłobka. Obawialiśmy się oddawać synka do 'placówki’. Podczas dni otwartych okazało się, że w Pirackich Skarbach panuje ciepła i życzliwa atmosfera, a załoga żłobka jest na prawdę dla nas – rodziców.

Gdy synek zaczął uczęszczać regularnie zobaczyliśmy lekko zszokowani, że ciocie budują z każdym dzieckiem w grupie indywidualną relację opartą na bliskości i poszanowaniu. Ciocie świetnie znają naszego synka, wiedzą co lubi i jak z nim postępować. Zrozumieliśmy, że to odpowiednie miejsce dla dziecka, gdy po kilku dniach synek z własnej inicjatywy przytulał się do cioci, mimo że dotychczas nie przytulał nikogo spoza rodziny! Teraz jest blisko rok jak synek jest w Pirackich skarbach, my jesteśmy przeszczęśliwi, że ma tam swoje miejsce.

W pewne dni, gdy chce zostać z nami, bywa ciężko z rozstaniem zarówno dla nas, jak i dla niego, ale wiemy, że jest mu tam dobrze.

Z kolei, gdy z powodu choroby nie uczęszczał kilka tygodni do żłobka, tęsknił za nim i spotkaną na spacerze grupę śledził aż do progu żłobka, skąd trzeba było go końmi odciągać  Życzę wszystkim dzieciom takiego super miejsca jak Pirackie”

Drodzy Rodzice, Kochane Mamy i Tatusiowie oto, co do zaoferowania Waszym pociechom ma Żłobek „Pirackie Skarby”:
# komfortowe GODZINY OPIEKI, od 6:30 do 17:30
# RÓŻNORODNE ZAJĘCIA I TERAPIE ROZWOJOWE w następujących blokach tematycznych: gimnastyczno – taneczne, sensoryczno – plastyczne, teatralno – artystyczne, poznawczo – naukowe, naukę j. ang., sezonowe, w tym podczas spacerów (szczegóły w placówce)
# EMPATYCZNY PERSONEL z dużym doświadczeniem
# wysokiej jakości WYŻYWIENIE z własnej kuchni w diecie podstawowej- 5 posiłków, również DIETY ELIMINACYJNE
# WWR, zajęcia z wczesnego wspomagania rozwoju w sali sensoryczno – rehabilitacyjnej pod okiem fizjoterapeuty, logopedy i psychologa (dodatkowo płatne)
# stałą WSPÓŁPRACĘ z personelem żłobka, WSPARCIE w problemach rozwojowych dziecka, KONSULTACJE
# dostęp do bieżących zajęć (ZDJĘCIA Z ZAJĘĆ) za pośrednictwem Facebooka (grupy zamknięte dla rodziców)/aplikacji LIVEKID
# lokalizacja w CENTRUM WROCŁAWIA z dobrze skomunikowanym węzłem MPK w pobliżu oraz MIEJSCA PARKINGOWE przed żłobkiem
# przestronne, komfortowo urządzone sale, WIRTUALNY SPACERU PO ŻŁOBKU https://pirackieskarby.pl/wirtualny-spacer-po-zlobku/
Polecamy się!
OFERUJEMY DWIE DOGODNE LOKALIZACJE NASZYCH PLACÓWEK WE WROCŁAWIU:
-> Zielińskiego 39A (tel. 71 799 99 74 lub 795-390-976, e-mail: info@pirackieskarby.pl ) – MAMY OSTATNIE WOLNE MIEJSCA
->Przemkowska 4 (tel. 71 799 99 72, e-mail: kontakt@pirackieskarby.pl ) – BRAK MIEJSC, LISTA REZERWOWA