Najlepsza opieka dla Twojej Pociechy!

KIEDY ŚMIEJE SIĘ DZIECKO,
ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT.

Janusz Korczak

Dowiedz się więcej

Zapisz swoje
dziecko do przedszkola

Przedszkole Pirackie Skarby to przytulne miejsce dla Twojego Maluszka. Oferujemy przyjazne, zbliżone do domowych, warunki do rozwoju emocjonalnego i społecznego naszych podopiecznych. Każde dziecko jest dla nas jednakowo ważne i kochane. Dokładamy wszelkich starań, aby dzieci codziennie wychodziły od nas uśmiechnięte, a następnego dnia wracały z ochotą i radością.
Dowiedz, się co trzeba zrobić

Może Cię zainteresować

Aktualności

Bezpieczeństwo, edukacja i zabawa! @Pirackie Skarby, przedszkole dla Twojego Dziecka! Rekrutacja 2023/2024!

Drodzy Rodzice, Kochane Mamy i Tatusiowie oto, co do zaoferowania Waszym pociechom ma Przedszkole„Pirackie Skarby”: # komfortowe GODZINY OPIEKI, od 7:00 do 17:00 # krótka DWUTYGODNIOWA przerwa wakacyjna # dostępne RÓŻNORODNE ZAJĘCIA I TERAPIE ROZWOJOWE w następujących blokach tematycznych: gimnastyczno – taneczne, sensoryczno – plastyczne, teatralno – artystyczne, poznawczo – naukowe, naukę j. ang., sezonowe, […]

Zapraszamy na Dzień Otwarty 2 czerwca!

Ahoj! Z radością zapraszamy wszystkich chętnych, przyszłych Piratów na odwiedziny do naszego statku! Oczywiście każdy dzielny Pirat potrzebuje przy sobie równie dzielnych Rodziców, zapraszamy wszystkich! Jest to świetna okazja do zapoznania się z placówką. Zaprezentujemy przykładowe zajęcia i odpowiemy Państwu na każde nurtujące pytanie! Do zobaczenia!

Wesołych Świąt!!!